Get Adobe Flash player
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości z kraju
Money.pl - Kliknij po więcej
  • Ulga rehabilitacyjna 2018. Zobacz, czy możesz z niej skorzystać
    Ulga rehabilitacyjna przysługuje osobom niepełnosprawnym i tym, którzy łożą na ich utrzymanie. W 2018 roku zwiększa się limit dochodu, który kwalifikuje do skorzystania z ulgi.
  • Jak rozliczyć prywatny najem mieszkania?
  • Przepisy drogowe. Porównaliśmy stawki mandatów w Europie
  • Mają zaledwie kilka lat i miliony na koncie. Oto najmłodsze gwiazdy youtube
  • Na węgiel, na wiatr i słońce. Oto największe elektrownie świata
  • Gry, klocki, lalki warte fortunę. Sprawdź, czy w twojej piwnicy nie ma skarbów
Wspierane przez Money.pl
Statystyki GPW - 26 października, 09:47
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe spadki - notowania giełdowe
Walor
Elkop SE Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
Milkiland PCL
Solar Company SA
Agroton Plc
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 26 października, 09:47
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe wzrosty - notowania giełdowe
Walor
Medicalgorithmics SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
Investment Friends SE
Sopharma AD
XTB DM SA
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 26 października, 09:47
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe obroty - notowania giełdowe
Walor
Allegro.eu SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
XTB DM SA
PKN Orlen SA
Bank Pekao SA
Wspierane przez Money.pl

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2021-10-26 10:08)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
WIG-BANKI
WIG-BUDOW
WIG-INFO
WIG-MEDIA
WIG-PALIWA
WIG-PL
WIG-SPOZYW
WIG-DEWEL
WIG-TELKOM
Wspierane przez Money.pl

Nazwa Data Kurs otw. Kurs max Kurs min Kurs zamk. Obrót w szt.
06MAGNA25-10-20213.26503.26503.15003.230026 424
11BIT25-10-2021436.2000443.6000430.2000432.60002 230
3RGAMES25-10-20210.82800.82800.82800.8280551
4FUNMEDIA25-10-20217.00007.10006.98006.98003 040
ABPL25-10-202158.600058.600056.000057.20004 922
ACAUTOGAZ25-10-202134.200034.700034.000034.5000799
ACTION25-10-202115.250015.350015.000015.200020 253
ADIUVO25-10-20213.83003.83003.71003.71002 145
AGORA25-10-20218.36008.46008.36008.36006 510
AGROTON25-10-20218.300011.10008.300011.1000392 734
AIGAMES25-10-20214.93005.00004.71004.800028 989
AILLERON25-10-202113.700013.700012.550012.950057 411
AIRWAY25-10-20211.16001.27001.15001.2040523 650
ALIOR25-10-202154.380055.000054.000054.1600230 155
ALLEGRO25-10-202150.160051.300048.580048.67001 885 046
ALTA25-10-20212.65002.75002.58002.750011 742
ALTUS25-10-20211.73001.74001.70001.720018 698
ALUMETAL25-10-202156.000056.000055.000055.200017 447
AMBRA25-10-202125.000025.600024.900025.30005 939
AMICA25-10-2021127.0000130.0000124.6000124.80008 420
AMREST25-10-202132.000032.000031.400031.900057 951
ANSWEAR25-10-202134.800036.000034.600036.000019 362
APATOR25-10-202121.800022.000021.700021.70003 450
APLISENS25-10-202113.800013.800013.800013.8000210
APSENERGY25-10-20213.60003.60003.51003.5800822
ARCHICOM25-10-202123.600024.300023.500024.300019 294
ARCTIC25-10-20217.56007.78007.46007.750088 092
ARTERIA25-10-20216.20006.25006.20006.2500360
ARTIFEX25-10-202112.400012.550012.400012.50006 257
ASBIS25-10-202122.200023.300021.900022.4000430 095
ASSECOBS25-10-202137.100037.900037.000037.90005 811
ASSECOPOL25-10-202199.000099.500096.550096.650039 375
ASSECOSEE25-10-202148.000048.000047.400047.70001 079
ASTARTA25-10-202152.200056.600051.800056.600094 573
ATAL25-10-202147.200048.200047.200048.100010 294
ATENDE25-10-20214.90004.98004.80004.890045 883
ATLANTAPL25-10-20218.50008.80008.50008.60004 514
ATLANTIS25-10-20212.90002.90002.88002.88003 444
ATLASEST25-10-20212.18002.18002.18002.18001
ATMGRUPA25-10-20214.28004.46004.28004.460029 344
ATREM25-10-20212.27002.27002.20002.260010 266
AUTOPARTN25-10-202113.200013.350012.950013.100047 733
BAHOLDING25-10-20210.77000.82000.73000.75901 340 508
BBIDEV25-10-20215.80005.96005.76005.7600300
BEDZIN25-10-20217.30007.30006.80006.85003 169
BENEFIT25-10-2021778.0000778.0000770.0000778.00002 685
BEST25-10-202127.000027.000027.000027.0000200
BETACOM25-10-20218.00008.00007.85007.85001 025
BIOMEDLUB25-10-20219.35009.45009.24809.438068 496
BIOTON25-10-20214.71504.74004.68504.685021 097
BNPPBSK072525-10-2021909.5000909.5000909.5000909.50002
BNPPBSK102625-10-2021961.5000961.5000961.0000961.0000301
BNPPBSKB082625-10-2021942.5000942.5000942.5000942.500015
BNPPENDL072225-10-20211002.00001002.00001002.00001002.000060
BNPPPL25-10-202192.000093.000091.800093.000067
BNPPSOLE122125-10-20211128.50001128.50001128.50001128.5000500
BNPPSOLED122125-10-20211137.00001137.00001137.00001137.000016
BOGDANKA25-10-202139.300042.000039.300041.9000256 542
BOOMBIT25-10-202119.480019.480018.600019.000014 269
BORYSZEW25-10-20213.25003.29503.25003.2700128 831
BOS25-10-202110.800010.950010.500010.700050 763
BOWIM25-10-20219.44009.48009.20009.280037 134
BPHFIZBI425-10-2021118.7000118.7000118.7000118.7000364
BRAND2425-10-202121.600022.000021.400022.00001 456
BRASTER25-10-20211.01601.04801.00001.032057 460
BUDIMEX25-10-2021269.5000269.5000264.5000268.50004 821
BUMECH25-10-202129.400033.000029.400033.0000746 703
CAPTORTX25-10-2021196.9800196.9800194.7000195.4800477
CAVATINA25-10-202124.400024.450024.000024.0000186
CCC25-10-2021124.5000125.0000121.7000123.450071 614
CCENERGY25-10-20211.38001.38001.30001.360013 822
CDPROJEKT25-10-2021185.5000187.6800184.7000187.2000222 791
CDRL25-10-202124.700024.700024.600024.600010
CELTIC25-10-20217.25007.25007.25007.2500120
CEZ25-10-2021131.0000134.9000131.0000133.000019 066
CFI25-10-20210.29900.30000.28500.2990116 285
CIECH25-10-202137.000037.800036.700037.400086 311
CIGAMES25-10-20211.67801.71801.65001.6900839 241
CITYSERV25-10-202113.500013.500013.500013.5000525
CLNPHARMA25-10-202136.500037.000036.050036.600011 636
CNT25-10-202122.000022.400022.000022.00001 167
COALENERG25-10-20214.50005.38004.50005.32001 011 191
COGNOR25-10-20214.25004.54004.25004.5200541 604
COMARCH25-10-2021248.0000248.0000242.0000245.0000553
COMP25-10-202157.800057.800056.800057.00002 476
COMPERIA25-10-20216.65006.65006.65006.65001 100
CORMAY25-10-20211.37501.49001.37001.4500620 852
CPGROUP25-10-20219.60009.60009.50009.6000173
CREEPYJAR25-10-2021734.0000734.0000714.0000730.0000515
CYFRPLSAT25-10-202136.420036.720036.000036.2000176 644
CZTOREBKA25-10-20210.54000.62000.53500.550027 700
DADELO25-10-202117.400017.400017.250017.2500296
DATAWALK25-10-2021242.0000252.0000242.0000251.00002 250
DEBICA25-10-202178.000078.400077.200078.00001 136
DECORA25-10-202139.200039.200038.300038.900012 551
DEKPOL25-10-202133.400033.800033.000033.80001 126
DELKO25-10-202116.020016.160016.020016.16001 978
DEVELIA25-10-20213.60003.84003.51503.6000253 395
DGA25-10-20219.20009.20008.60008.600052
DINOPL25-10-2021369.4000374.8000369.3000374.800083 289
DOMDEV25-10-2021138.8000140.4000137.8000138.40003 137
DROZAPOL25-10-20216.10006.25005.95006.25008 011
ECHO25-10-20214.57004.58504.51504.52005 128
EDINVEST25-10-20213.94004.08003.88004.040024 320
EKOEXPORT25-10-20213.09003.09003.05503.05509 290
ELEKTROTI25-10-20216.52006.56006.50006.56002 264
ELKOP25-10-20210.47300.49000.47000.4800109 961
ELZAB25-10-20214.50004.50004.40004.44002 338
EMCINSMED25-10-202112.500012.500012.500012.50005
ENAP25-10-20211.92001.92001.80001.92001 344
ENEA25-10-202110.300010.330010.110010.1200291 760
ENELMED25-10-202117.200017.200016.600016.6000321
ENERGA25-10-20218.10008.19008.10008.120031 737
ENERGOINS25-10-20211.51501.54001.49001.540029 793
ENTER25-10-202134.200034.200033.300033.30002 736
ERBUD25-10-202172.000075.000071.400073.00002 838
ERG25-10-202142.400043.000042.400043.000042
ESOTIQ25-10-202161.000061.000056.400059.00006 243
ETFBM40TR25-10-202180.240080.680080.120080.22006 173
ETFBNDXPL25-10-2021150.6200150.6800150.1800150.5000640
ETFBSPXPL25-10-202178.000078.100077.810077.8500393
ETFBW20LV25-10-202158.310058.540058.210058.44002 019
ETFBW20ST25-10-2021282.9000282.9000280.0000280.0000184
ETFBW20TR25-10-202141.775042.015041.760041.94005 432
ETFBWTECH25-10-2021165.0400165.0400164.0000164.0000361
ETFDAX25-10-2021670.8000674.6000669.3000671.3000117
ETFSP50025-10-2021184.7200186.0000183.7200185.66002 268
EUCO25-10-20214.32004.32004.24004.2400930
EUROCASH25-10-202111.300011.350011.060011.1200209 440
EUROHOLD25-10-202113.000013.000013.000013.000011
EUROTEL25-10-202138.300038.500038.300038.4000473
FAMUR25-10-20213.32003.47003.28503.4500981 306
FASING25-10-202113.850013.950013.850013.95001 854
FEERUM25-10-202110.000010.00009.66009.66005
FERRO25-10-202139.300040.000038.900039.40005 361
FERRUM25-10-20214.12004.12004.10004.100054
FON25-10-20210.28300.29500.28000.290045 827
FORTE25-10-202150.000050.000048.400049.400016 008
GAMEOPS25-10-202111.800011.880011.500011.50001 443
GAMFACTOR25-10-20219.970010.00009.90009.900010 078
GETIN25-10-20211.47601.48601.44201.4680119 859
GETINOBLE25-10-20210.46550.47900.44400.44508 976 060
GLCOSMED25-10-20214.18004.18003.99004.100024 617
GPW25-10-202143.980044.480043.760044.3000117 856
GROCLIN25-10-20214.29004.57004.22004.5700119 604
GRODNO25-10-202117.500017.700017.020017.380022 209
GRUPAAZOTY25-10-202129.800030.160029.660029.920063 713
GTC25-10-20217.14007.18007.05007.18002 415
HANDLOWY25-10-202155.300057.500055.200057.500093 699
HARPER25-10-20219.00009.00008.40008.56007 174
HELIO25-10-202116.500016.500016.000016.1000192
HERKULES25-10-20211.64501.64501.64001.645022 234
HMINWEST25-10-202130.500030.500029.600029.6000339
HUUUGE-S14425-10-202135.100035.485035.100035.100011 141
HYDROTOR25-10-202137.700037.700037.000037.50002 881
I2DEV25-10-202111.900012.100011.700012.1000646
IDMSA25-10-20211.34001.36001.34001.36001 482
IFCAPITAL25-10-20214.42004.60004.42004.53001 023
IFIRMA25-10-202115.650015.700015.400015.70004 886
IFSA25-10-20211.50001.70001.50001.700020 543
IIAAV25-10-202194.850094.850094.850094.8500104
IMCOMPANY25-10-202134.200035.300034.000034.800022 924
IMMOBILE25-10-20212.96002.96002.82002.8200758
IMPERIO25-10-20212.91003.00002.91002.92003 005
IMS25-10-20213.08003.10003.08003.100095
INC25-10-20215.41005.60005.41005.500017 432
INGBSK25-10-2021272.0000273.0000264.0000267.00009 209
INPRO25-10-20218.40008.45008.40008.4500526
INSTALKRK25-10-202132.200032.500031.700031.7000237
INTERAOLT25-10-202119.600019.900019.600019.90003 251
INTERCARS25-10-2021457.0000458.0000451.0000451.00001 019
INTERFERI25-10-20214.66004.66004.42004.50004 588
INTERSPPL25-10-20211.20001.24001.19001.24007 260
INTLADS1735025-10-202163.200063.200063.200063.200011
INTLALE3928925-10-20218.15008.15007.24007.340013 120
INTLALE3929725-10-20219.91009.91008.51009.03008 322
INTLALE3930525-10-202111.600012.000011.000012.000019 119
INTLALE3931325-10-202114.120014.120012.980012.98009 567
INTLBCO4296025-10-202167.200067.200067.200067.2000130
INTLBCO4300025-10-202150.400052.300050.400052.3000115
INTLBCO4352125-10-202142.100043.950042.100042.9500194
INTLBCO4364625-10-202129.500031.600029.500031.6000848
INTLCCC4024625-10-20213.57003.57003.38003.38004 000
INTLCDR4004825-10-202110.660010.660010.660010.6600100
INTLCDR4055025-10-20215.42005.42005.42005.4200900
INTLCDR4072525-10-20214.68004.91004.68004.77002 283
INTLCDR4230925-10-20214.08004.19004.08004.1900679
INTLDAX3936225-10-202146.450049.250046.450048.65003 402
INTLDAX4372925-10-202127.600029.100027.100029.100013 022
INTLDAX4373725-10-202138.750038.800038.750038.800060
INTLDOW3655825-10-2021282.5000282.5000282.5000282.50003
INTLDOW4374525-10-202182.600084.600082.600084.60002 000
INTLEUD3222725-10-202120.800020.900019.320019.3200113
INTLEUR2405925-10-202119.820020.900018.400020.50003 270
INTLEUR2564325-10-202126.950026.950026.950026.950050
INTLEUR4277025-10-202115.140016.300014.980016.30001 045
INTLGLD1172625-10-2021239.0000239.0000239.0000239.00001
INTLGLD2390325-10-2021148.8000148.8000148.8000148.80002
INTLGLD2416625-10-2021126.0000126.0000124.6000124.600038
INTLGLD3013025-10-2021103.6000104.4000103.2000103.2000420
INTLGLD3014825-10-2021276.5000276.5000276.5000276.50008
INTLGLD3086625-10-202178.600080.300078.600078.600087
INTLGLD3879425-10-202162.000067.100061.900067.1000296
INTLGLD4186325-10-202149.850050.600049.450049.95001 874
INTLHSC3064325-10-202131.200031.200031.200031.200035
INTLINP4012125-10-20219.47009.47009.47009.4700966
INTLJSW3215125-10-202142.050042.050042.050042.050050
INTLJSW4058425-10-202128.100028.100028.050028.0500800
INTLJSW4104625-10-202125.700026.700025.700025.80002 788
INTLJSW4215025-10-202125.000025.000025.000025.00001
INTLJSW4231725-10-202119.080020.100018.460019.440018 400
INTLJSW4257225-10-20211.16001.26001.09001.100018 045
INTLJSW4258025-10-20211.44001.44001.29001.400031 949
INTLJSW4259825-10-20211.54001.67001.54001.56001 501
INTLJSW4260625-10-20211.76001.76001.76001.76002 000
INTLJSW4293725-10-20210.95001.05000.87000.990099 803
INTLKGH3394425-10-202167.900067.900067.900067.9000100
INTLKGH3543625-10-202151.100051.100048.650048.700067
INTLKGH3622825-10-202133.500033.500030.850030.85001 580
INTLKGH3638425-10-202128.550028.550023.500025.40004 377
INTLKGH4334925-10-20212.70002.70001.99001.99003 600
INTLKGH4376025-10-20211.91001.91001.91001.9100345
INTLLTS4037825-10-202122.100022.100022.100022.100080
INTLLTS4341425-10-202114.120014.120014.120014.120050
INTLNAG4220025-10-20217.30007.30007.19007.1900520
INTLNAG4221825-10-20217.95007.95007.95007.950095
INTLNAG4225925-10-20215.70006.10005.70006.10003 180
INTLNAG4243225-10-20214.91005.84004.91005.800010 250
INTLNAG4304225-10-20214.15004.79004.12004.77005 187
INTLNDX4111125-10-202187.400090.100087.400090.100024
INTLNKX3751525-10-2021212.5000212.5000212.5000212.50008
INTLNKX3810925-10-202197.300097.300097.300097.3000307
INTLPAL2508025-10-2021278.5000278.5000278.5000278.50001
INTLPAL4267125-10-2021127.0000132.4000125.2000125.200068
INTLPAL4369525-10-202172.700077.200072.700077.200020
INTLPEO4081625-10-202142.500042.500042.500042.500050
INTLPEO4358825-10-202115.160015.160015.160015.160017
INTLPGE3985925-10-20212.77002.77002.77002.77001 000
INTLPGE4191325-10-20211.99001.99001.99001.9900300
INTLPGN4321625-10-20210.82000.82000.82000.82004 000
INTLPKN4022025-10-202130.100030.100030.100030.100056
INTLPKN4292925-10-202120.150020.300020.150020.30001 221
INTLPKN4320825-10-202115.760017.340015.760017.3400300
INTLPKN4339825-10-202112.200014.600012.200014.600011 255
INTLPKN4377825-10-20218.55009.67008.49009.67006 955
INTLPKO3623625-10-202123.350023.350023.350023.3500400
INTLPKO4335625-10-20216.94006.94006.94006.9400120
INTLPLA2975125-10-202116.500016.500016.480016.480070
INTLPLA3028825-10-202117.500017.500017.500017.500058
INTLPLA3176525-10-202112.000012.000012.000012.000060
INTLPLA3308425-10-20219.700010.00009.700010.00001 633
INTLPLA3570925-10-20217.51008.00007.43008.0000900
INTLPLA3571725-10-20218.65009.20008.55009.200010 790
INTLPLA4297825-10-20216.44006.90006.17006.900011 000
INTLPLA4367925-10-20213.97004.19003.76004.190014 306
INTLPLA4368725-10-20215.23005.48005.15005.48006 000
INTLSLV2971025-10-202148.550048.550048.550048.55004
INTLSLV3162525-10-202137.350037.400037.350037.400060
INTLSLV3336525-10-202118.720019.400018.420019.40001 183
INTLSLV3337325-10-202121.400022.050021.400022.05001 000
INTLSLV3338125-10-202124.700024.700024.700024.7000937
INTLSLV4298625-10-202115.400015.840015.280015.840011 261
INTLSLV4299425-10-202117.120017.140017.120017.1400230
INTLSLV4361225-10-202110.540011.180010.540011.18003 930
INTLSLV4362025-10-202112.060012.480012.060012.4800790
INTLSPX3002325-10-202189.000089.000089.000089.00002
INTLSPX3982625-10-202131.750032.050031.500031.50001 495
INTLSPX4210125-10-202116.620016.620016.620016.620059
INTLTNF4198825-10-202126.200026.850026.200026.8500100
INTLUSD2061025-10-202137.250037.250037.250037.25003 140
INTLUSD2082625-10-202140.850040.850040.850040.8500193
INTLUSD4093125-10-202127.950027.950027.200027.2000100
INTLUSD4278825-10-202120.400022.800020.400021.7500400
INTLUSD4357025-10-202114.280014.300013.680014.30001 800
INTLUSJ1623825-10-202150.200050.200050.200050.2000484
INTLW203913125-10-20216.08006.08006.08006.0800250
INTLW204061825-10-20214.34004.34004.34004.34003 300
INTLW204074125-10-20213.37003.37003.37003.3700390
INTLW204077425-10-20214.12004.12004.12004.1200500
INTLW204285325-10-20212.60002.60002.60002.6000500
INTLW204328125-10-20211.19001.19001.15001.1500325
INTLW204329925-10-20211.49001.49001.48001.48001 530
INTROL25-10-20214.99004.99004.90004.94003 872
INTSALE4346325-10-202124.750024.900024.750024.9000700
INTSBCO4006325-10-202122.000022.550019.980021.200013 759
INTSBCO4086525-10-202132.950033.750032.150032.1500115
INTSBCO4114525-10-202144.400044.400044.400044.4000100
INTSBCO4354725-10-202192.700092.700092.700092.700010
INTSCDR3957825-10-20217.01007.32006.99007.32002 030
INTSCDR3958625-10-20219.13009.13008.98009.02006 100
INTSDAX3914925-10-202134.000034.000031.000031.90002 188
INTSDAX3937025-10-202149.350049.350046.350047.3000945
INTSDAX4173125-10-2021140.4000140.4000140.4000140.4000100
INTSDAX4283825-10-202122.900022.900020.000020.750042 141
INTSDNP4344825-10-202110.100010.10009.82009.9000526
INTSDOW3620225-10-202165.100065.100064.000064.000050
INTSDOW3752325-10-2021124.0000125.0000123.4000125.00004 000
INTSDOW3980025-10-2021257.5000257.5000257.5000257.50005
INTSDOW4139225-10-2021316.0000316.0000316.0000316.0000100
INTSEUD0376425-10-202137.000037.000036.750036.750080
INTSEUR2918125-10-202115.540015.540014.200014.2000100
INTSEUR2968625-10-202118.700018.700018.700018.7000100
INTSEUR3461125-10-202124.800024.800024.800024.800050
INTSEUR3905725-10-202130.900030.900030.900030.9000350
INTSEUR3907325-10-202134.850035.350033.400033.800011 000
INTSEUR3908125-10-202136.950036.950036.950036.9500250
INTSEUR3910725-10-202113.960013.960013.800013.8000400
INTSEUR3911525-10-202118.500018.500018.400018.400040
INTSGBP3878625-10-202117.400018.420014.920015.08005 262
INTSGBU2103025-10-202138.500040.300038.500040.3000575
INTSGLD3729125-10-202160.000060.000060.000060.000025
INTSGLD4087325-10-202141.500041.500038.600039.2000688
INTSGLD4264825-10-202126.550026.550024.500024.5000170
INTSJSW4274725-10-20212.02002.03001.90002.03004 664
INTSJSW4294525-10-20212.79002.82002.73002.730022 000
INTSKGH4318225-10-20213.76003.76003.76003.7600160
INTSNAG4305925-10-20215.26005.42004.50004.59006 552
INTSNAG4306725-10-20216.69006.70005.92006.0000462
INTSNAG4355425-10-20217.50007.50007.30007.30002 027
INTSNAG4366125-10-20213.09003.23002.33002.330012 667
INTSNDX3727525-10-202132.900034.800031.500032.00006 064
INTSNDX3813325-10-202193.400093.400093.400093.400014
INTSPAL4311725-10-2021112.0000112.0000112.0000112.0000100
INTSPEO4359625-10-202116.340016.340016.340016.3400283
INTSPEO4360425-10-202125.000025.700025.000025.70002 000
INTSPGE4148325-10-20211.83001.83001.78001.78002 600
INTSPKN2366325-10-202119.800019.800017.640017.64004 660
INTSPKO4336425-10-20218.99008.99008.90008.9000350
INTSPLA4145925-10-20218.58008.58008.58008.5800826
INTSPLA4308325-10-20215.23005.23005.23005.2300250
INTSSLV4164025-10-20218.24008.50007.80007.80003 371
INTSSLV4165725-10-202110.480010.480010.440010.4400240
INTSSPX3760625-10-202110.140010.16009.890010.000097 528
INTSSPX3984225-10-202117.800018.080017.800018.08001 160
INTSSPX4176425-10-202134.200034.200034.200034.200035
INTSTNF4147525-10-202163.500063.500063.500063.500016
INTSTNF4356225-10-202141.200041.200038.650038.6500110
INTSUSD2923125-10-202129.800029.800028.550029.0000389
INTSUSD3006425-10-202118.740019.460015.580016.36006 000
INTSW201989325-10-20212.07002.07002.03002.03003 800
INTSW204247325-10-20211.36001.36001.34001.34008 600
INTSW204248125-10-20211.74001.74001.61001.61004 070
INVISTA25-10-20210.67000.67000.64000.67004 521
IPOPEMA25-10-20213.30003.30003.22003.23009 257
IPOPEMAMED25-10-2021167.4000176.0000167.3100176.0000129
ITMTRADE25-10-20210.37000.37000.37000.3700500
IZOBLOK25-10-202139.500039.900039.500039.9000248
IZOLACJA25-10-20212.88002.88002.72002.800016 043
IZOSTAL25-10-20213.40003.40003.36003.400026 729
JSW25-10-202152.600054.740052.560054.14001 051 707
JWWINVEST25-10-20211.99002.07001.99002.070021
K2HOLDING25-10-202122.400023.200022.000023.20001 842
KCI25-10-20211.32001.34501.29001.340053 192
KERNEL25-10-202163.000064.300062.400064.1000110 830
KETY25-10-2021634.0000634.0000624.0000626.00008 919
KGHM25-10-2021163.9500164.5000158.6500160.5000578 944
KGL25-10-202114.950015.250014.950014.95001 156
KINOPOL25-10-202113.700013.750013.550013.65001 851
KOGENERA25-10-202135.500035.500034.800035.30001 021
KOMPAP25-10-202118.800018.800018.800018.800080
KOMPUTRON25-10-20213.20003.21003.19003.200010 212
KPPD25-10-202164.000064.000061.000063.0000637
KREC25-10-202120.000020.000020.000020.0000463
KREDYTIN25-10-202116.800016.800016.800016.80005
KRKA25-10-2021520.0000520.0000514.0000514.000043
KRUK25-10-2021334.0000345.6000333.2000339.000019 041
KRVITAMIN25-10-202117.900018.180017.840018.00002 019
KSGAGRO25-10-20214.21005.66004.21005.6600751 516
LABOPRINT25-10-202114.800014.800014.800014.800018
LARQ25-10-20211.74001.74001.65001.690012 432
LENA25-10-20214.63004.65004.56004.570016 323
LENTEX25-10-20219.60009.70009.60009.68001 405
LIBET25-10-20212.53002.53002.51002.530014 198
LIVECHAT25-10-2021128.0000128.6000125.2000127.600010 086
LMDSFIZ25-10-20211579.90001579.90001579.90001579.90002
LOKUM25-10-202124.400025.600024.000024.00001 197
LOTOS25-10-202162.760063.880062.300063.7800293 737
LPP25-10-202114030.000014320.000014030.000014200.00001 274
LSISOFT25-10-202115.000015.000014.350014.40004 478
LUBAWA25-10-20211.22601.22601.19401.202090 507
MABION25-10-202172.500075.400072.200073.7000128 363
MAKARONPL25-10-20217.00007.00007.00007.0000434
MANGATA25-10-202174.800074.800073.400074.800069
MANYDEV25-10-20212.12002.24002.12002.2400491
MARVIPOL25-10-20219.24009.40009.20009.24009 970
MAXCOM25-10-202112.200012.400012.200012.3000711
MBANK25-10-2021520.0000531.5000520.0000530.000031 161
MBWS25-10-20216.20006.20006.06006.0600274
MCI25-10-202124.200024.500023.500024.00005 635
MDIENERGIA25-10-20213.25003.25003.07003.090014 587
MEDIACAP25-10-20213.24003.24003.23003.2300120
MEDICALG25-10-202118.420018.420018.000018.40004 421
MEDINICE25-10-202123.100024.000023.000023.80003 250
MENNICA25-10-202121.300021.300021.000021.2000329
MERCATOR25-10-2021110.0000110.9500106.6000107.500083 562
MERCOR25-10-202116.700017.200016.500017.00007 645
MEXPOLSKA25-10-20212.25002.25002.22002.25005 112
MFO25-10-202150.200050.800049.800050.40007 612
MILKILAND25-10-20212.00002.38002.00002.3800199 814
MILLENNIUM25-10-20218.60008.75008.51008.5400467 599
MIRACULUM25-10-20211.74001.75001.66001.690025 037
MIRBUD25-10-20213.92003.93003.87003.900065 842
MLPGROUP25-10-202174.400075.000073.400075.000061
MLSYSTEM25-10-2021101.0000102.000098.7000100.20003 789
MOBRUK25-10-2021365.0000367.0000362.0000365.00003 159
MOJ25-10-20211.98001.99501.86001.980023 605
MOL25-10-202135.060035.060034.580034.580045 925
MONNARI25-10-20212.92002.95002.91002.930016 280
MOSTALPLC25-10-202123.000023.200022.600023.20001 895
MOSTALWAR25-10-20216.92007.10006.92006.92004 562
MOSTALZAB25-10-20211.97502.00001.97501.975053 331
MUZA25-10-20215.70005.70005.70005.7000720
MWTRADE25-10-20214.72004.84004.63004.63002 900
NANOGROUP25-10-20215.00005.00004.91005.00003 127
NEUCA25-10-2021936.0000945.0000930.0000931.0000759
NEWAG25-10-202123.100023.100022.500022.800011 942
NEXITY25-10-20213.50003.71003.22003.46003 327
NOVAVISGR25-10-20211.27001.27001.22001.22506
NOVITA25-10-2021145.0000146.5000143.0000143.0000451
NTTSYSTEM25-10-20215.58005.58005.42005.50003 505
OAT25-10-202137.150037.300036.900037.20007 898
ODLEWNIE25-10-20215.68005.68005.36005.500012 974
OEX25-10-202122.700022.700022.400022.7000552
ONDE25-10-202122.715022.715021.810021.810019 219
OPENFIN25-10-20211.01501.08001.01501.070020 243
OPONEO.PL25-10-202163.400063.400061.400061.40003 180
OPTEAM25-10-202115.450015.550015.400015.50001 226
ORANGEPL25-10-20217.82507.87507.76507.84501 458 146
ORCOGROUP25-10-20212.78002.78002.53002.70002 658
ORZBIALY25-10-202124.900024.900024.900024.90007
OTLOG25-10-202110.450010.450010.000010.0000439
OTMUCHOW25-10-20213.92003.94003.90003.900017 047
PAMAPOL25-10-20212.74002.78002.74002.78001 365
PANOVA25-10-202114.900014.900014.900014.900070
PATENTUS25-10-20211.32501.35001.20501.230060 511
PCCEXOL25-10-20212.86602.86802.83202.844034 909
PCCROKITA25-10-202199.6000102.600098.9000101.80008 149
PCFGROUP25-10-202147.980048.200045.000046.60005 708
PEKABEX25-10-202122.700022.800022.200022.30002 016
PEKAO25-10-2021122.3500124.9500121.8000124.00001 014 661
PEP25-10-202183.000083.000081.400083.0000730
PEPCO25-10-202147.000048.180046.525048.1800227 548
PEPEES25-10-20211.25001.25001.23001.23004 202
PGE25-10-20219.998010.13509.81009.85001 273 906
PGFGROUP25-10-20212.06002.08001.99002.06009 874
PGNIG25-10-20216.36006.43606.34006.38002 385 050
PGSSOFT25-10-202117.900018.000017.900017.9000390
PHARMENA25-10-20219.92009.92009.72009.9200401
PHN25-10-202115.000015.000014.900015.0000493
PHOTON25-10-20217.60007.75007.35007.450015 862
PKNORLEN25-10-202186.560089.540086.560089.5400853 149
PKOBP25-10-202145.980046.810045.830046.44001 313 903
PKPCARGO25-10-202118.720018.900018.300018.400059 243
PLASTBOX25-10-20212.39002.39002.38002.390051 000
PLAYWAY25-10-2021474.0000474.0000455.4000465.00001 791
PLAZACNTR25-10-20212.47002.62602.36102.620031 882
PMPG25-10-20214.22004.22004.00004.10004 516
POLICE25-10-202112.250012.400012.250012.40001 410
POLIMEXMS25-10-20214.45004.53004.38004.4200132 054
POLWAX25-10-20213.03003.03003.01003.03004 070
POZBUD25-10-20214.55004.59004.47004.470023 886
PRAGMAINK25-10-20215.05005.10004.98004.98004 222
PRAIRIE25-10-20210.75400.76500.74000.7470355 579
PROCHEM25-10-202124.800024.800024.800024.8000108
PROJPRZEM25-10-202115.200015.200014.700015.00001 485
PROTEKTOR25-10-20213.32503.35003.25003.35005 301
PROVIDENT25-10-20217.20007.35007.20007.35001 459
PULAWY25-10-202182.400084.400082.400084.4000640
PUNKPIRAT25-10-20210.60000.60000.60000.600010 000
PURE25-10-202188.200088.200083.200086.10003 381
PZU25-10-202139.030039.450039.020039.38001 253 469
PZUAKORD25-10-2021118.1600118.2000118.1000118.2000948
QMULTIFIZ25-10-20211617.15001618.00001617.15001618.00002
QUANTUM25-10-202145.000045.000042.200045.000085
QUERCUS25-10-20214.30004.32004.23004.230016 751
R2225-10-202152.300053.500051.400053.50003 794
RADPOL25-10-20213.06003.06003.01003.01002 111
RAFAKO25-10-20211.14601.16801.13801.158064 817
RAFAMET25-10-202117.000017.000017.000017.0000250
RAINBOW25-10-202125.100026.400025.100026.35006 626
RANKPROGR25-10-20212.59002.67002.53002.590026 793
RAWLPLUG25-10-202117.900018.100017.700018.10004 257
RCESXPP062625-10-2021978.5000978.5000975.0000975.0000201
RCFL10GOLD25-10-20212.09002.22002.09002.220025 943
RCFL10GOLD125-10-20211.04001.04001.00001.00007 000
RCFL10OIL325-10-202141.000041.000041.000041.00001
RCFL2GOLD25-10-202187.300088.700087.300088.700037
RCFL2PALL325-10-20214.85004.85004.85004.85001
RCFL2PLAT125-10-20218.93009.27008.93009.2700351
RCFL2SILVE25-10-202128.800028.800028.800028.8000200
RCFL2TEN25-10-20212.99002.99002.85002.85001 100
RCFL3ALE25-10-20212.30002.32002.13002.130019 298
RCFL3ALR125-10-2021163.4000163.6000163.4000163.600022
RCFL3BHW25-10-202130.600030.600030.600030.600043
RCFL3CCC225-10-202122.950022.950022.350022.350032
RCFL3CDPRO125-10-20212.68002.70002.68002.70008 590
RCFL3CDPRO425-10-20211.98002.02001.98002.02002
RCFL3EUH25-10-20210.31000.31000.30000.300077 000
RCFL3EUH125-10-20213.03003.03003.03003.03001 100
RCFL3GAMES25-10-202114.800014.800014.800014.8000300
RCFL3GASO225-10-202140.050041.850040.050041.8500135
RCFL3GOLD25-10-202154.800054.800054.800054.80001
RCFL3GOLD225-10-202119.900019.900019.900019.900050
RCFL3JSW25-10-20211.91002.03001.80001.9700287 637
RCFL3JSW125-10-202168.700069.000063.000067.5000159
RCFL3JSW225-10-202115.740015.740015.100015.1000790
RCFL3KER25-10-20219.780010.46009.780010.46002 800
RCFL3KETY25-10-202116.280016.280016.280016.280080
RCFL3KGH25-10-20214.64004.64004.64004.6400500
RCFL3KGH225-10-20213.68003.68003.68003.6800200
RCFL3LTS125-10-20210.78000.82000.78000.82005
RCFL3LTS225-10-202125.100026.500025.100026.5000408
RCFL3MSFIN25-10-20218.38008.59008.38008.590070
RCFL3NAG125-10-20213.19003.55003.19003.55002 520
RCFL3OIL225-10-20218.91009.01008.86009.01004 933
RCFL3OIL325-10-20210.71000.75000.71000.75004 980
RCFL3PALL425-10-20214.70004.70004.70004.7000400
RCFL3PGE125-10-202129.000029.250026.700026.800080
RCFL3PGN125-10-20212.43002.43002.43002.4300966
RCFL3PKN25-10-202139.500040.400039.500040.40002
RCFL3PKO25-10-202115.880016.080015.880016.080040
RCFL3PLAT125-10-20214.92004.92004.92004.920080
RCFL3PLAT225-10-202110.380010.800010.240010.80006 616
RCFL3SILVE25-10-20214.43004.49004.43004.49002 200
RCFL3SILVE325-10-202112.440012.800012.440012.8000680
RCFL3TEN25-10-20210.92000.93000.83000.830029 270
RCFL3TEN125-10-20212.42002.42002.22002.23002 360
RCFL3TPE25-10-202114.760014.760014.280014.2800678
RCFL3XTB25-10-20213.38003.42003.38003.4200600
RCFL4ALE25-10-20211.01001.01000.96000.960018 398
RCFL4ALR25-10-202146.600046.600046.600046.600061
RCFL4CDPRO25-10-20210.05000.05000.05000.0500100
RCFL4CDPRO225-10-20210.45000.48000.45000.480042 399
RCFL4CDPRO325-10-20219.76009.76009.76009.7600204
RCFL4DNP25-10-202161.600061.600061.600061.60007
RCFL4GAMES25-10-20216.56006.56006.45006.45001 200
RCFL4INPST25-10-20210.75000.75000.74000.74006 263
RCFL4KGH25-10-20213.43003.43003.24003.330026 715
RCFL4KGH225-10-20212.05002.05002.02002.02001 500
RCFL4PALL425-10-20212.84002.85002.75002.85001 002
RCFL4PGE25-10-202117.600017.600017.600017.600010
RCFL4PKN125-10-202110.340011.280010.340011.280050
RCFL4PKN225-10-202135.150036.800035.150036.8000365
RCFL4PKO225-10-202134.650034.650034.650034.650070
RCFL4SILVE225-10-20214.54004.54004.54004.5400100
RCFL5ALE25-10-20210.37000.37000.33000.340059 222
RCFL5COPP25-10-202124.400024.400024.400024.400020
RCFL5NAG425-10-20217.01008.20007.01008.20001 120
RCFL5OIL125-10-202159.200062.600059.200060.7000392
RCFL5PALL425-10-20211.45001.47001.43001.47002 700
RCFL5PLAT225-10-20214.38004.38004.37004.3700215
RCFL5SILVE25-10-20210.43000.43000.43000.4300918
RCFL6NAG425-10-202147.250047.350047.250047.3500555
RCFL6PLAT225-10-20212.18002.34002.13002.340023 903
RCFL6SILVE25-10-20210.32000.33000.32000.33002
RCFL6W2025-10-202138.800038.800038.800038.8000262
RCFL6W20225-10-202126.250026.250026.250026.2500200
RCFL7NAG25-10-20210.45000.55000.45000.5500810
RCFL8COPP125-10-202115.940015.940015.940015.940094
RCFODAOPEN25-10-202150.500050.600050.500050.6000120
RCFS10OIL425-10-20210.28000.31000.28000.300029 100
RCFS1NAG25-10-20216.50006.50006.50006.50001 000
RCFS2BPL25-10-20214.47004.47004.47004.470026
RCFS2MBK225-10-20213.14003.14003.14003.14005 000
RCFS2MILP25-10-20211.78001.78001.75001.78003 734
RCFS2NAG125-10-20211.80001.80001.80001.80003 000
RCFS2NAG225-10-20211.20001.20001.20001.20005 000
RCFS3BPL25-10-20211.30001.30001.30001.300015
RCFS3CDPRO25-10-20212.34002.34002.34002.3400860
RCFS3CDPRO425-10-20217.13007.34007.08007.1600300
RCFS3JSW25-10-20210.49000.52000.46000.51001 117 477
RCFS3MBK225-10-20211.64001.64001.64001.64002 144
RCFS3NAG225-10-20210.22000.22000.22000.22002 000
RCFS3W2025-10-20218.36008.36008.36008.3600150
RCFS4ALE25-10-202115.500016.220015.500016.2200225
RCFS4CDPRO125-10-20210.49000.50000.49000.50007 000
RCFS4CDPRO225-10-20214.17004.17004.11004.11001 700
RCFS4FW20325-10-20211.31001.31001.31001.31001 000
RCFS4KGH225-10-20215.92005.92005.92005.9200220
RCFS5COPP125-10-20211.41001.41001.41001.41002 750
RCFS5FW2025-10-20210.41000.41000.39000.390070 020
RCFS6OIL525-10-20211.65001.65001.65001.6500500
RCFS6W2025-10-20211.30001.31001.30001.31002 390
RCFS6W20125-10-20210.14000.14000.14000.140046 842
RCFS8SILVE425-10-202111.860011.860011.860011.860070
RCGBSH052225-10-20211077.50001077.50001077.50001077.500063
RCGLDAOPEN25-10-2021710.0000710.0000710.0000710.00002
RCGSXHC012225-10-20211232.50001232.50001232.50001232.5000200
RCNDXAOPEN25-10-2021613.5000613.5000613.5000613.50004
RCTLKER425-10-20212.20002.20002.20002.20003 000
RCTLSABP2025-10-20217.69007.69007.69007.6900125
RCTSCOPP1125-10-20213.83003.83003.79003.790020 000
RCWHTAOPEN25-10-20216.75006.80006.75006.80001 029
REDAN25-10-20210.41800.41800.41000.41002 992
REINO25-10-20211.99001.99001.99001.99002
RELPOL25-10-20217.76007.98007.76007.94008 272
REMAK25-10-202119.900019.900019.500019.5000132
RESBUD25-10-20210.89000.95000.89000.9500121 942
RONSON25-10-20212.42002.42002.42002.42004 471
ROPCZYCE25-10-202131.200031.200030.400030.9000428
RYVU25-10-202157.600060.000056.600060.00003 746
SANOK25-10-202119.300019.300018.900019.000013 335
SANPL25-10-2021361.9000363.9000358.2000362.000028 548
SANTANDER25-10-202115.250015.430015.250015.35003 003
SANWIL25-10-20212.18002.18002.15002.16007 055
SATIS25-10-20211.08001.08001.01001.0550153 477
SECOGROUP25-10-202114.500015.500014.500015.5000651
SEKO25-10-20219.05009.10009.05009.10001 308
SELENAFM25-10-202124.400024.600024.100024.30004 671
SELVITA25-10-202179.000080.500079.000080.000010 129
SERINUS25-10-20210.98001.03400.97601.01381 633 208
SESCOM25-10-202161.000061.000058.500059.000046
SFINKS25-10-20210.44800.45400.40400.430040 300
SHOPER25-10-202174.010075.990074.000074.69006 266
SILVAIR-REGS25-10-20215.70005.70005.70005.700010
SILVANO25-10-20218.12008.68008.12008.6800711
SKARBIEC25-10-202134.000034.300033.800034.00001 923
SKOTAN25-10-20212.18002.29002.18002.220017 394
SKYLINE25-10-20211.08001.08000.96501.010038 182
SLEEPZAG25-10-20210.81000.81000.81000.810040
SNIEZKA25-10-202180.400080.600080.000080.6000310
SOLAR25-10-20215.70005.70005.14005.56009 181
SONEL25-10-202110.700011.200010.700011.20003 448
SOPHARMA25-10-20218.30008.30008.05008.1000293
STALEXP25-10-20213.89003.98003.88003.9800129 223
STALPROD25-10-2021305.0000306.0000299.0000303.00001 290
STALPROFI25-10-202110.300010.350010.150010.300010 934
STAPORKOW25-10-20212.98002.98002.90002.96002 510
SUNEX25-10-20214.80004.85004.32004.500013 697
SUWARY25-10-202123.600023.600023.600023.60005
SWISSMED25-10-202110.400010.400010.400010.4000430
SYGNITY25-10-202110.150010.400010.000010.25005 019
SYNEKTIK25-10-202127.950028.100027.800027.80002 667
TALEX25-10-202115.000015.000015.000015.000010
TAURONPE25-10-20213.58103.62703.48103.49602 475 655
TBULL25-10-202121.300021.300020.000020.10001 307
TERMOREX25-10-20211.04001.04001.04001.0400200
TESGAS25-10-20214.38504.38504.27004.28509 256
TIM25-10-202144.000044.000042.900042.950015 641
TORPOL25-10-202112.820012.980012.820012.840039 632
TOWERINVT25-10-202115.000015.000014.100014.20003 289
TOYA25-10-20218.30008.32008.23008.240060 104
TRAKCJA25-10-20212.28002.34502.24502.2650253 480
TRANSPOL25-10-20213.76003.76003.70003.700015 407
TSGAMES25-10-2021361.0000366.8000352.8000355.000030 304
ULMA25-10-202159.000059.000057.500059.0000200
ULTGAMES25-10-202125.200025.500024.350024.40005 346
UNIBEP25-10-202111.750011.900011.700011.9000887
UNICREDIT25-10-202152.750052.750051.270052.5000133
UNIMOT25-10-202149.600050.000048.800049.40004 434
VENTUREIN25-10-20212.38002.38002.38002.3800198
VERCOM25-10-202153.020054.250053.020053.50003 082
VIGOSYS25-10-2021730.0000730.0000728.0000730.0000879
VINDEXUS25-10-20217.48007.56007.46007.560016 697
VISTAL25-10-20213.61003.64003.51003.630016 000
VIVID25-10-20211.30001.32401.30001.32201 409
VOTUM25-10-202114.140014.140013.720013.86003 636
VOXEL25-10-202150.600050.800050.000050.40001 847
VRG25-10-20213.73003.74003.71003.730034 865
WASKO25-10-20211.67001.69001.62501.640019 040
WAWEL25-10-2021592.0000594.0000586.0000588.000026
WIELTON25-10-202112.660012.860012.660012.860020 995
WIKANA25-10-20214.96004.96004.96004.9600200
WIRTUALNA25-10-2021134.4000134.8000131.4000132.200010 810
WITTCHEN25-10-202113.200013.400013.150013.30001 740
WOJAS25-10-20214.36004.43004.28004.28004 279
WORKSERV25-10-20211.33201.33201.29001.300028 019
XTB25-10-202115.500016.000015.400015.7000378 140
XTPL25-10-202156.900057.600056.000056.80002 567
ZAMET25-10-20210.91600.91600.89200.908026 870
ZEPAK25-10-202118.700018.850018.100018.350048 019
ZPUE25-10-2021206.0000206.0000205.0000205.000074
ZREMB25-10-20211.09501.09501.09001.0900204
ZUE25-10-20213.60003.60003.50003.580016 331
ZYWIEC25-10-2021483.0000484.0000482.0000484.000055
INNOVATOR25-10-2021956.5000956.5000956.5000956.5000111 720
INVESTORMS25-10-20216003.21006003.21006003.21006003.2100289 077
MWIG4025-10-20215622.29005643.51005608.77005620.8800132 702
MWIG40DVP25-10-2021122.5500122.5500122.5500122.5500132 702
MWIG40TR25-10-20217655.40007663.32007617.95007633.8700132 702
SWIG8025-10-202121440.770021505.550021397.590021505.550043 167
SWIG80DVP25-10-2021592.7800592.7800592.7800592.780043 167
SWIG80TR25-10-202128583.000028681.850028539.730028681.850043 167
TBSP.INDEX25-10-20211924.30001924.30001924.30001924.3000485
WIG25-10-202173751.090073950.830073654.350073876.4400992 593
WIG-BANKI25-10-20218899.41008957.81008832.80008925.7700242 436
WIG-BUDOW25-10-20214231.71004232.86004195.67004219.43005 804
WIG-CEE25-10-20211788.21001788.21001786.78001786.780031 393
WIG-CHEMIA25-10-20219075.74009123.57009013.16009095.52005 981
WIG-ENERG25-10-20212954.06002970.77002900.42002904.490028 869
WIG-ESG25-10-202112269.850012314.100012255.720012291.0100881 683
WIG-GORNIC25-10-20215476.28005483.78005326.70005400.6300165 059
WIG-INFO25-10-20215142.13005178.60005103.30005112.67008 167
WIG-LEKI25-10-20216195.28006282.72006172.13006242.320011 573
WIG-MEDIA25-10-20218469.73008514.34008362.53008403.56001 792
WIG-MOTO25-10-20216631.42006641.31006565.54006568.90003 024
WIG-NRCHOM25-10-20213125.04003189.11003114.02003134.79002 901
WIG-ODZIEZ25-10-20218431.92008546.92008424.93008487.090027 873
WIG-PALIWA25-10-20217189.23007330.83007189.04007330.8300112 715
WIG-POLAND25-10-202175407.870075481.670075407.870075481.6700938 960
WIG-SPOZYW25-10-20214852.67004983.26004832.69004978.960021 615
WIG-TELKOM25-10-20211204.81001211.83001197.33001202.830017 802
WIG-UKRAIN25-10-2021766.0600775.0500766.0600775.050026 279
WIG.GAMES25-10-202121543.140021782.970021404.860021489.220055 615
WIG.MS-BAS25-10-202114504.600014577.840014236.530014302.6800173 578
WIG.MS-FIN25-10-202112034.810012175.780012012.380012128.8200258 635
WIG.MS-PET25-10-20218865.13009026.82008865.13009026.8200114 383
WIG2025-10-20212421.04002430.62002419.16002427.1900748 981
WIG20DVP25-10-202150.550050.550050.550050.5500748 981
WIG20LEV25-10-2021621.0900626.0000620.1300624.2400748 981
WIG20SHORT25-10-20212871.64002873.88002860.24002864.3300748 981
WIG20TR25-10-20214535.95004548.67004530.84004544.0400748 981
WIG3025-10-20212955.48002966.92002951.98002960.7100814 297
WIG30TR25-10-20215465.81005471.03005465.81005471.0300814 297
WIGDIV25-10-20211370.80001375.74001370.80001373.9700138 062
WIGTECH25-10-202115356.450015376.630015356.450015376.630086 194
WIGTECHTR25-10-202116143.610016220.170016088.150016129.790086 194